بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران

 اسقاط کالا، خریدار ضایعات آهن، توانسته ویژگی های متعددی را به خود اختصاص دهد. این مجموعه ضایعات شما را یکجا به صورت نقدی با بالاترین قیمت در محل خریداری می کند این ویژگی مجموعه را به بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران تبدیل کرده است.

خریدار عمده ضایعات آهن در تهران

بسیاری از افراد هیچ تصوری از مفهوم ضایعات ندارند. چرا که فکر می کنند تمامی آن ها در یک گروه قرار می گیرند. در حالی که ضایعات انواع مختلفی دارند و شامل دسته بندی های متعددی می شوند. وجود ضایعات در طبیعت می تواند مشکلات بسیاری را با خود به همراه داشته باشد. به همین علت نیاز است تا به بازیافت برسند.

در این شرایط جهت حفظ سلامت طبیعت و همچنین بازیافت ضایعات آهن نیازمند مرکزی هستیم که ضایعات آهن ما را جمع آوری نماید، با این کار دیگر ما دغدغه این موضوع را نداریم که با ضایعات خود چه کنیم. یکی از بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران اسقاط کالا می باشد. در ادامه می توانید اطلاعات بسیار گسترده ای را در رابطه با خریدار آهن ضایعات تهران به دست بیاورید. از این رو تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

ما خریدار همه نوع ضایعات آهن شما به صورت یکجا و نقدی هستیم!

با ما تماس بگیرید.

 

چرا خرید ضایعات آهن در تهران سیر صعودی داشته است؟

تهران از جمله شهرهای صنعتی کشور به حساب می آید که مناطق مختلفی را به خود اختصاص داده است. در هر کدام از این مناطق کارگاه ها و کارخانه های متفاوتی وجود دارند که روزانه به تولید محصولات مختلفی مشغول هستند که ضایعات مختلفی را با خود به همراه خواهند داشت.

به همین دلیل به جای دور انداختن و رها کردن آن ها در محیط می توان با  بهترین خریدار ضایعات آهن در تماس بود. اسقاط کالا یکی از بهترین گزینه ها به حساب می آید که می تواند با کیفیت بالا تمامی ضایعات شما را خریداری می کند و آن ها را برای بازیافت آماده می کند.

به خاطر  وجود صنایع مختلف و کارگاه های متعدد در تهران، تولید ضایعات آهن نیز افزایش پیدا کرده است. تمامی این موارد باعث خواهند شد تا آلودگی ها نیز به میزان بالایی دست پیدا کنند که برای رهایی از آن ها به شرکت های ضایعات نیاز باشد. در ادامه می توانید در رابطه با این خریداران اطلاعات بیشتری را به دست بیاورید.

ضایعات آهن چه درجه بندی هایی را به خود اختصاص داده است؟

بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران می تواند انواع مختلفی از درجه بندی های ضایعات آهن را جمع آوری نماید که شامل گزینه های زیر می گردند:

 • ضایعات آهن سوپر ویژه
 • ضایعات آهن ویژه
 • ضایعات آهن درجه یک
 • ضایعات آهن درجه دو
 • ضایعات آهن درجه سه
 • ضایعات آهن درجه چهار
 • ضایعات آهن روغنی
 • ضایعات آهن گالوانیزه
 • ضایعات آهن آلیاژی

درجه بندی هایی که ذکر شدند، توسط کارخانجات فولاد انجام می گیرد که در ادامه هر کدام از آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ضایعات آهن سوپر ویژه

اولین گروه از درجه بندی ضایعات آهن با نام سوپر ویژه شناخته شده است و به طور کلی شامل آهن آلات ساختمانی می گردد. از این ضایعات می تواند به مواردی همچون تیرآهن، گوشه ورق ضخیم، ناودانی، نبشی، خرده میلگرد و… اشاره کرد.

همچنین در برخی مواقع شاسی هایی که مربوط به خودروهای سنگین هستند و در کنار آن ورق های روغنی که زنگ خورده شده اند نیز در بین ضایعات سوپر ویژه جای داده می شوند. تمامی این موارد توسط بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران جمع آوری می گردد.

ضایعات آهن ویژه

دسته دیگری که می توان به بررسی کامل آن پرداخت، ضایعات آهن ویژه می باشد. این درجه بندی نیز شامل گزینه های مختلفی می شوند که هر کدام از آن ها در صنایع مختلف به خصوص ساختمانی کاربرد پیدا کرده اند. ورق های روغنی سیاه و بدون ذره ای زنگ زدگی در بین این ضایعات جای داده می شوند.

سر تیر آهن، انواع میلگردها، تکه نبشی، تکه ناودانی، لوله های سیاه ضخیم، موتور یخچال به صورت پله شده، قالب های بتنی، چهار پهلوی کوتاه قد، پرسی میلگرد و… شامل مواردی می شوند که بهترین مرکز خرید ضایعات آهن در تهران آن ها را برای بازیافت کردن جمع آوری می کند.

ضایعات آهن درجه یک

ضایعات آهن درجه یک از دیگر گزینه هایی به حساب می آیند که توسط خریدار ضایعات آهن تهران به چرخه بازیافت و استفاده مجدد می رسند. از این ضایعات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قوطی و پروفیل های بدون زنگ زدگی
 • شاسی اتومبیل سنگین
 • انواع ورق های روغنی و سیاه رنگ دار
 • آهن آلات شرکت برقی
 • انواع چرخ دنده
 • انواع لوازم مربوط به موتوری سنگین و سبک
 • لوله های سیاه صنعتی

هر کدام از موارد ذکرشده به وفور در صنایع مختلف یافت می شوند و اگر تمامی آن ها جمع آوری شوند، به بازیافت خواهند رسید و از این طریق کمک بسیار زیادی را در صرفه جویی انواع مواد اولیه خواهد داشت.

ضایعات آهن درجه دو

همچنین بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران سفارشات مربوط به ضایعات آهن درجه دو را نیز قبول می کنند که شامل گزینه هایی همچون میلگرد کلاف شده، اتصالات گالوانیزه، ورق های گالوانیزه، انواع توری، لوله بار سبک، سیم جوش، تنه دوچرخه و موتور سیکلت، آبگرمکن بدون رسوب و… می شوند. این دسته از ضایعات اهمیت بالایی را دارند و برخی از آن ها به علت ویژگی هایی که دارند، بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرند.

ضایعات آهن درجه سه

ضایعات آهن درجه سه گروه دیگری از درجه بندی ها هستند که نسبت به موارد دیگر گوناگونی کمتری را با خود به همراه دارد که از آن ها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • حلب بهداشتی فله
 • منبع اگزوز
 • ورق گالوانیزه آسیب دیده و مستعمل
 • شلنگ های فشار قوی سوخته
 • و…

تمام موارد ذکر شده توسط بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران یعنب مجموعه اسقاط کالا می توانند جمع آوری شوند.

ضایعات آهن درجه چهار

می توان اینطور بیان کرد که ضایعات آهن درجه چهار نسبت به گزینه های ذکرشده از تنوع کمتری برخوردار هستند و تنها شامل پلیسه زنگ نزده می شوند که انواع مختلفی را به خود اختصاص داده است.

ضایعات آهن روغنی

ضایعات آهن روغنی به ورق هایی می گویند که با استفاده از روش کار سرد تولید می گردند. همچنین از آن در صنایع مختلفی بهره گرفته می شود که می توان صنایع تولید قطعات خودرو و همچنین ماشین سازی را نام برد.

ضایعات آهن گالوانیزه

یکی از پر کاربردترین محصولات فلزی، آهن گالوانیزه می باشد که توانسته ویژگی های مختلفی را به خود اختصاص دهد. آهن گالوانیزه با آهن آلاتی اطلاق می گردد که توسط گالوانیزه پوشش دهی شده اند.

مقاومت بالا در برابر آسیب های محیطی از جمله زنگ زدگی یکی از ویژگی های برتر آهن گالوانیزه به حساب می آید. کانال های کولر و همچنین لوله آب در بین ضایعات آهن گالوانیزه قرار می گیرند. بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران آمادگی تهیه این درجه بندی را دارد.

ضایعات آهن آلیاژی

ضایعات آهن آلیاژی را نیز می توان آخرین درجه بندی ای به حساب آورد که توانسته گستردگی نسبتا بالایی را با خود به همراه داشته باشد. آهن آلیاژی شامل آهن آلاتی می شوند که در آن ها کروم، نیکل، منگنز و… به کار گرفته شده اند. از این ضایعات می توان به گزینه هایی همچون کمک فنر برش خرده، تسمه فنری سیم بکسل خردشده، میل لنگ و… اشاره داشت.

بازیافت و خرید ضایعات آهن تهران چه مزیت هایی دارد؟

بازیافت کردن ضایعات آهن و حتی ضایعات دیگر همراه با خود مزیت های بسیار زیادی را به همراه دارد. این مزیت ها مربوط به 5 دسته بندی مجزا می شوند. از جمله:

 • صرفه جویی در انرژی
 • مواد خام
 • منابع
 • کاهش آلودگی هوا
 • آلودگی آب

هر کدام از موارد فوق مورد بررسی قرار داده شده اند و به این نتیجه رسیده اند که بازیافت کردن ضایعات آهن چه تاثیری را بر روی هر کدام از موارد فوق دارد.

به عنوان مثال بازیافت و استفاده مجدد از ضایعات آهن باعث صرفه جویی 70 درصدی در مصرف انرژی می گردد. 90 درصد در مواد خام صرفه جویی خواهد شد. همچنین آلودگی هوا 86 درصد و آلودگی آب نیز 76 درصد کاهش پیدا می کند. تا 97 درصد نیز منابع باقی خواهند ماند.

تمامی مزیت ها و صرفه های زیر باعث می شوند تا شما به دنبال بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران باشید و از به وجود آمدن مشکلات بسیار گسترده جلوگیری نمایید.

مزایده فروش ضایعات آهن 

بسیاری از افراد برای به فروش رساندن ضایعات آهن خود ترجیح می دهند تا آن ها را به مزایده بگذارند. حالا سوالی که به وجود می آید این است که آیا مزایده کردن می تواند راهی سودمند باشد یا خیر؟

در پاسخ این سوال می توان اینطور بیان کرد که مزایده فروش ضایعات آهن در تهران در بین کارهای زمان گیر قرار داده می شود. چرا که تا پیدا کردن خریدار مد نظرتان باید بسیار صبر کنید و در نهایت نیز معلوم نخواهد بود بتوانید به سود خوبی دست پیدا کنید یا نه.

در کنار تمامی این ها به علت طولانی بودن روند خرید و فروش ضایعات آهن توسط مزایده، ممکن است آسیب های بسیار زیادی به هوا و آب وارد شود و به مرور سلامتی بسیاری از افراد به خطر بیفتد.

 

 پیشنهاد ما به شما این است که به دنبال بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران مانند اسقاط کالا باشید زیرا ،نه تنها تمام ضایعات آهن شما را در محل خریداری می نماید بلکه مبلغ ویژه ای نیز به شما جهت فروش ضایعات آهن پیشنهاد می نماد. 

قیمت روز ضایعات آهن

یکی از مواردی که در خرید آهن قراضه اهمیت دارد این می باشد که هر کدام از آن ها چه قیمتی را به خود اختصاص داده اند. قیمت ضایعات آهن تحت عوامل مختلفی تعیین می شوند که هر کدام از آن ها تاثیرگذاری خاص خودشان را دارند. یکی از اصلی ترین پارامترهای تاثیرگذار در قیمت روز ضایعات آهن در تهران نوع آلیاژ می باشد. به طبع هر چقدر آلیاژ ارزشمندتر باشد، قیمت آن درجه بندی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. جهت کسب اطلاع از قیمت آهن ضایعات در تهران حتما با ما تماس بگیرید.

بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانطور که اشاره شد، اسقاط کالا به عنوان مرکز خرید ضایعات آهن تهران شناخته شده است که با ویژگی هایی که از آن ها بهره مند است، توانسته خود را در بین بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران جای دهد. از جمله ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • تمامی خریدهایی که انجام می گردد به صورت نقدی می باشد و از این طریق توانسته رضایت مشتریان خود را به دست بیاورد.
 • اسقاط کالا در محل مورد نظر شما حضور پیدا می کند و با استفاده از ماشین آلات مخصوصی که در اختیار دارد، تمامی ضایعات شما را جمع آوری کرده و سپس به سمت مرکز بازیافت هدایت می کند.
 • فروش ضایعات توسط شما می تواند به صورت آنلاین انجام گیرد. این کار باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود.
 • تمامی محصولات و ضایعات شما به صورت عمده خریداری می گردد. به همین علت شما می توانید از شر تمامی ضایعات خود یک جا خلاص شوید.
 • ضایعاتی که توسط بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران تهیه می شوند، با گستردگی بسیار زیادی همراه می باشد. خرید ضایعات آهن پرس شده نمونه ای از این موارد به حساب می آید. البته لازم به ذکر این نکته نیز می باشد که اسقاط کالا هیچگونه خریدی را در زمینه کارتن، کاغذ و شیشه انجام نمی دهد.

تمامی موارد ذکر شده باعث شده اند که از اسقاط کالا به عنوان یکی از بهترین خریدار آهن ضایعات در تهران یاد شود.

 

ما خریدار همه نوع ضایعات آهن شما به صورت یکجا و نقدی هستیم!

با ما تماس بگیرید.

سخن آخر

در این مطلب به بررسی بهترین خریدا ضایعات آهنی در تهران و همچنین بررسی قیمت آهن ضایعاتی در تهران  پرداخته شد. ضایعات آهن شامل درجه بندی های مختلفی می شوند که هر کدام از آن ها توانسته اند ویژگی های مختلفی را به خود اختصاص دهند و در صنایع بسیار زیادی نیز مورد کاربرد قرار بگیرند.

همچنین قیمت آهن قراضه در تهران هر کدام از آن ها با توجه به آلیاژ به کار رفته شده در آن ها متفاوت می باشد. به همین علت باید به دنبال یکی از بهترین روش ها به منظور فروش ضایعات خود و ارتباط مستقیم با شرکت و مرکز خرید بهترین گزینی ای می باشد که در پیش روی شما قرار داده شده است.

امتیاز دهید ...
خرید لاستیک سنگین فرسوده
خریدار ضایعات برنج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.