خرید ضایعات کامپیوتر

زمانی هیچ کس حتی نمی توانست تصور کند که کامپیوتر به موضوعی فراگیر تبدیل شود. فراگیری این کالا باعث شده که هر فردی تمایل داشته باشد یکی از انواع آن را داشته باشد. افزایش روز افزون استفاده از این وسیله و تمایل در بروز نگه داشتن قطعات کامیپوتر، باعث شده که ضایعات کامپیوتری افزایش پیدا کند. به دنبال این اتفاق، عده ای تصمیم گرفتند که در زمینه خرید ضایعات کامیپوتر وارد شوند و با بازیافت آنها، سعی در استفاده مجدد از آن ها نمایند.

یکی از مراکزی که به خوبی توانسته در این زمینه ورود پیدا کند و به عنوان یک خریدار قطعات کامپیوتر، فعالیت نماید، مرکز خرید ضایعات اسقاط کالا است. این مرکز در شهر تهران در حال فعالیت است و در این زمینه به شهروندان تهرانی خدمات ارائه می کند. این مجموعه انواع  و اقسام ضایعات را از شما خریداری کرده و شما را از شر مزاحمت آنها راحت خواهد کرد.

ما در اسقاط کالا تلاش می کنیم که با جمع آوری هر نوع ضایعات از محیط زیست، به هر چه پاکیزه تر شدن آن کمک کنیم. همکاران من در این مجموعه هر نوع ضایعاتی را از شما خریداری کرده و قیمت بسیار مناسبی در ازای آن پرداخت خواهند کرد. چنانچه اطراف شما ضایعاتی وجود  دارند که باعث آزار و اذیت شما شده است، کافی است گوشی تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. ما خریدار انواع ضایعات هستیم.

اسقاط کالا قصد دارد با یکپارچه سازی خرید ضایعات، به اهدافی که در ادامه در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد دست پیدا کند. ممکن است شما خود یکی از افرادی باشید که سود ایجاد شده از این اهداف نیز شامل حالتان شود. پس اگر به دنبال مجموعه ای مطمئن برای فروش ضایعات کامپیوتر های فرسوده خود هستید، بهتر است وقت را تلف نکرده و با ما تماس بگیرید.

بهترین خریدار ضایعات کامپیوتر تهران

مراکز متفاوت و مختلفی در در حال فعالیت در زمینه خرید ضایعات کامپیوتری هستند اما اینکه در این متن قصد داریم در مورد اسقاط به عنوان یک خریدار مطمئن صحبت کنیم دلایل متفاوتی دارد که در ادامه به ذکر می پردازیم:

یکی از دلایلی که باعث برتری این مجموعه شده است، تنوعی است که اسقاط در زمینه خرید ضایعات از خود نشان داده است. انواع ضایعات از ضایعات کامپیوتری گرفته تا لاستیک های فرسوده و بدون  استفاده، نوار نقاله، ضایعات خودرو های غیر قابل استفاده و غیره توسط این مرکز خریداری می شود. پس چنانچه بنا به شغلی که دارید می خواهید با یک مرکز قابل اعتماد وارد معامله شوید، حتما با همکاران من در اسقاط کالا تماس بگیرید.

دلیل دیگری که می توان در مورد این خریدار ضایعات کامپیوتر به آن اشاره داشت، نحوه تسویه حساب در معامله است. کارشناسان اسقاط کالا، با قیمتی بسیار مناسب و منصفانه ضایعات شما را  خریداری کرده و مبلغ مورد نظر را نقدا در اختیار شما قرار  خواهند داد. این فاکتور یکی از مهمترین فاکتورهایی است که هر مجموعه موفقی باید آن را در اختیار داشته باشد.

کارشناسان خرید اسقاط کالا، تمام تلاش خود را به کار می برند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را به هر نحو ممکن فراهم کنند. یکی از کارهایی که می توان در این زمینه انجام داد، خوش قولی است. ما به عنوان خریدار ضایعات کامپیوتری، به کسانی که قصد دارند با ما معامله ای انجام دهند کاملا احترام گذاشته و سعی می کنیم که به موقع و در ساعت، در محلی که ضایعات قرار دارد، حاضر شویم.

هدف مرکز خرید ضایعات کامپیوتری اسقاط کالا، رضایت همه جانبه شما از ماست. این هدف موجب می شود که قیمتی که ما برای خرید ضایعات به شما ارائه می کنیم کاملا منصفانه و منطقی باشد. این مساله مخصوصا وقتی که حجم ضایعات زیاد است خود را به خوبی نشان می دهد. پس می توانید با خیالی راحت به ما تماس گرفتید. همکاران من در اسرع وقت در محل حاضر  خواهند شد.

این مرکز خرید ضایعات، تمام نقاط تهران را تحت پوشش قرار می دهد. پس چنانچه ضایعاتی برای فروش دارید، گوشی را برداشته، با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اولین فرصت به نزد شما خواهند آمد.

تمامی شرکت هایی که ضایعاتی در انبار آنها دپو شده و قصد فروش دارند و یا کسانی که به صورت فردی می خواهند قطعات فرسوده کامپیوتری را به فروش برسانند، می توانند با ما تماس بگیرند. اسقاط کالا به صورت تمام قد آماده است تا خدمات خوبی را به این افراد ارائه کند.

خریدار ضایعات کامپیوتر کرج

اسقاط کالا به عنوان بهترین خریدار ضایعات کامپیوتر و بهترین خریدار ضایعات فلزی کرج توانسته است رضایت مشتریان گرامی را در جهت خرید سریع و با قیمت بالاتر نسبت به سایر مراکز برای همشهریان کرجی نیز کسب کند. که کلیه قطعات خراب کامپیوترهای قدیمی و از کار افتاده و همچنین تجهیزات الکترونیکی مرتبط با آن را با ارسال رایگان نیروهای جمع آوری و با حمل رایگان از شما می خرد.

مزایده ضایعات کامپیوتر

یکی از دغدغه های اساسی مراکزی که با تعداد زیادی کامپیوتر سر و کار دارند فروش ضایعات کامپیوتر و کسب سود از طریق شرکت در مزایده ضایعات کامپیوتر می باشد. اسقاط کالا با ارائه بهترین خدمات خرید ضایعات کامپیوتر در تمامی نقاط تهران و با در نظر گرفتن بالاترین قیمت ضایعات کامپیوتر توانسته است بسیاری از افراد را از شرکت در مزایده ضایعات کامپیوتر بی نیاز کرده و سریع ترین و بهترین خدمات را جهت خرید ضایعات کامپیوتر در اختیارشان قرار دهد.

اسقاط کالا خریدار کدام ضایعات کامپیوتری است؟

از جمله قطعات کامپیوتری فرسوده و از کار افتاده که توسط مرکز خرید ضایعات کامپیوتری اسقاط کالا خریداری می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید مادر بوردهای سوخته و از کار افتاده
 • خرید رم های قدیمی
 • خرید کارت گرافیک های بدون استفاده
 • خرید هارد هایی که دیگر قابل کاربرد نیست
 • خرید سی پی یوهای قدیمی و  معیوب
 • خرید پاورهای سوخته و از رده خارج شده
 • خرید مانیتور دست دوم
 • خرید ماوس و کی بورد
 • خرید فن سی پی یو
 • خرید قاب کیس
 • خرید کارت صدا
 • خرید مودم
 • خرید کارت شبکه
 • خرید رم کامپیوتر

چنانچه به دلیل بروز رسانی هایی که در سیستم کامپیوتر خود انجام داده اید، یک یا چند عدد از قطعات نام برده شده را در اختیار دارید،  با کارشناسان اسقاط کالا تماس بگیرید و از قیمت هر یک از این اجزاء مطلع شوید و آنها را به فروش برسانید.

ویژگی های مرکز خرید ضایعات کامپیوتر اسقاط کالا

 • ارسال سریع نیروهای جمع آوری ضایعات
 • بالاترین قیمت پیشنهادی برای خرید ضایعات کامپیوتر
 • بارگیری اصولی و صحیح
 • پوشش دهی کلیه مناطق تهران از جمله شرق و غرب و شمال و جنوب تهران

چرا ما به شما اسقاط کالا را پیشنهاد می کنیم؟

یکی از اهدافی که این خریدار ضایعات کامپیوتری در هنگام تاسیس به آن توجه و دقت زیادی داشته است، مساله حفظ محیط زیست است. معمولا اگر حجم ضایعات زیاد باشد، انبار کردن آن بدون نیت انجام بازیافت، می تواند برای محیط زیست مشکلاتی را ایجاد کند. برای اجتناب از این مسائل و مشکلات، اسقاط کالا فعالیت خود را شروع کرده است و به طور  جدی در حال دنبال کردن آن می باشد.

یکی دیگر از مسائلی که این مرکز خرید کامپیوترهای فرسوده و معیوب مورد توجه قرار می دهد، بازیافت برخی عناصر با ارزش از ضایعات کامپیوتر است. از بازیافت برخی ضایعات کامپیوتری می توان فلزات با ارزشی مانند نقره، پالادیوم و طلا به دست آورد. پس اسقاط کالا با خرید ضایعات کامپیوتری و بازیافت این قطعات، از هدر رفتن این عناصر جلوگیری می کند و می تواند سهم کوچکی در چرخه اقتصادی کشور داشته باشد.

هدف دیگر این مجموعه که در پی کسب آن  است، کار آفرینی و ایجاد اشتغال می باشد. با گسترش فعالیت این مجموعه هم می توان به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم برای افراد مختلف شغل ایجاد کرد.

ممکن است عده ای این سوال برایشان پیش آید که چه لزومی دارد قطعات معیوب و فرسوده کامپیوترها توسط اسقاط کالا که یک  خریدار ضایعات کامپیوتر است، خریداری شود و هیچ گونه اقدامی برای تعمیر صورت نگیرد؟ پاسخ این سوال در هزینه تمام یک قطعه معیوب است. اگر زمانی هزینه تمام شده برای یک قطعه بیشتر از قیمت خرید آن قطعه باشد، منطقی تر و عاقلانه تر است که شما قطعه را تعویض کرده و قطعه معیوب را به فروش برسانید. پس شما به جای اینکه تحمل هزینه اضافی، به کمک اسقاط کالا سود نیز خواهید کرد و این معامله یک معامله دو سر بُرد به حساب می آید.

 

خدمات ارائه شده توسط مرکز خرید ضایعات کامپیوتر اسقاط کالا 

این مرکز خرید ضایعات کامپیوتری تنها در زمینه خرید قطعات فرسوده و کهنه کامپیوتر ها فعالیت نمی کند. شما هر نوع ضایعاتی را می توانید به سرعت و با یک قیمت مناسب و منصفانه به فروش برسانید، کافی است که یک بار با این مرکز خرید ضایعات تماس بگیرید.

اسقاط کالا خریدار انواع و اقسام ضایعات از جمله ضایعات لاستیک، قطعات فرسوده کامپیوتر ها، پلاستیک، ضایعات فلزات، تیوپ های مستعمل و به درد نخور، ضایعات آهن، وسایل غیر قابل استفاده و کهنه منازل و  غیره است.

 

قمیت خرید ضایعات کامپیوتر

قیمتی که برای خرید کامپیوتر های فرسوده توسط کارشناسان اسقاط کالا ارائه می شود، قیمتی است که می تواند شما را به طور صد در صد راضی نگه دارد. اما نکته ای که در این میان وجود دارد آن است که سعی کنید اصلا خودتان برآوردی از قیمت نداشته باشید. بهتر برای آنکه از قیمت صحیح و درست، مطلعه شوید با شماره کارشناسان اسقاط کالا تماس بگیرید و در مورد حجم ضایعاتی که در اختیار دارید با آنها صحبت کنید.

سرانجام قطعات کامپیوتری دست دوم و از رده خارج شده چیست؟

اسقاط کالا، به عنوان یک خریدار ضایعات کامپیوتری، تمام قطعاتی را که می توان از آن ها مجددا در جایی دیگر و به شکلی دیگر استفاده کرد، بازیافت می کند. با انجام عملیات بازیافت، موادی با ارزشی به دست خواهد آمد که می توان از آنها در صنایع دیگر استفاده کرد.

برای فروش کامپیوترهای کهنه و فرسوده چه مراحلی باید طی شود؟

اگر شماره همکاران من اسقاط کالا را در اختیار دارید که چه بهتر، اما اگر ندارید می توانید به آدرس سایت ما مراجعه کنید و با یکی از متخصصین در این مرکز خرید ضایعات کامپیوتری صحبت کنید. کارشناس مربوطه با شما قراری را مشخص خواهد کرد و بعد از حضور در محل و بررسی میزان ضایعاتی که شما در اختیار دارید، به شما قیمتی را بیان می کند. در نهایت نیز مبلغی که مشخص شده را به صورت نقدی پرداخت خواهد کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
, , ,
مرکز خرید لاستیک مستعمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.