خرید ضایعات آلومینیوم

خرید ضایعات آلومینیوم با توجه به تجهیزاتی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار گسترش داشته است. زندگی روزمره انسان ها با وسیله های گوناگونی می گذرد. حال این وسیله ها می توانند بخشی از محل کار آن ها باشد و یا قسمتی است محل زندگی.

 

آلومینیوم یکی از فلزات پر کاربرد در صنعت های مختلف از جمله غذا و نوشیدنی، پزشکی، خودروسازی و ساختمان سازی می باشد. همین مورد باعث شده است تا شاهد رشد ضایعات مربوط به آن باشیم. به همین دلیل نیاز است تا این ضایعات بار دیگر جمع آوری شوند و با بازیافت آن ها دوباره مورد استفاده قرار می گیرند.

اینکار باعث خواهد شد تا سرمایه های ملی حفظ شوند و آینده منابع کشور با خطر نابودی و تمام شدن روبه رو نشود. از این رو مجموعه اسقاط کالا به عنوان یک رابط عمل می کند و تمامی ضایعات شما را که به صورت آلومینیومی هستند را خریداری می کند. این ضایعات انواع مختلفی دارند و به صورت کلی به دو بخش خشک و نرم تقسیم بندی می شوند.

اهمیت خرید ضایعات آلومینیوم بسیار بالا می باشد. به همین علت قصد داریم تا در ادامه مطلب شما را با بررسی این موضوع به طور کامل آشنا کنیم. از این رو تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

خریدار ضایعات آلومینیوم

همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شد خرید ضایعات آلومینیوم به دو بخش زیر تقسیم بندی می شوند:

 • خرید ضایعات آلومینیوم نرم
 • خرید ضایعات آلومینیوم خشک

هر یک از این موارد ویژگی های مختلفی را به خود اختصاص داده است که در ابتدا به بررسی نوع نرم آن خواهیم پرداخت. آلومینیوم یکی از فلزات سبکی می باشد که بسیار نرم بوده و از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد.

همین مورد باعث شده است تا از آن برای ساخت وسیله های گوناگونی بهره گرفته شود که از آن ها می توان به گزینه هایی همچون ورق های کامپوزیتی، قوطی شیر خشک و تیوپ ها اشاره کرد. اگر این وسیله ها بعد از مدتی عمر مفید خود را از دست بدهند و یا دیگر کارآمد نباشند، جزو ضایعات آلومینیومی نرم به حساب خواهند آمد.

اگر این قراضه ها را به خریدار ضایعات آلومینیوم نرم به فروش برسانید، در آن صورت می توان از آن ها در صنعت های مختلفی مانند خودروسازی و ساختمان سازی بهره برد و بار دیگر آن ها را مورد استفاده قرار داد.

ارزش بالای خرید و فروش ضایعات آلومینیوم

بدون شک یکی از باارزش ترین قراضه هایی که در حال حاضر وجود دارد، ضایعات آلومینیومی هستند. از آنجایی که فلز آلومینیوم بسیار پرکاربرد و پر استفاده می باشد، برای داشتن استفاده های بیشتر نیاز به بازیافت صحیح است.

اگر فرآیند بازیافت به خوبی و با صحت کامل انجام گردد، در آن صورت می توانید شاهد عملکرد ویژه دوباره آن ها باشید. همچنین این ضایعات باید از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشند. ضایعات بازیافت شده بعدها در صنعت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و همین مورد باعث خواهد شد تا اقتصاد کشور رشد چشمگیری داشته باشد.

بهترین ضایعات آلومینیوم در تهران

امروزه خریداران بسیار زیادی در زمینه خرید ضایعات آلومینیوم مشغول به فعالیت هستند که هر کدام از آن ها ویژگی های مختلفی را به خود اختصاص داده اند. اگر به دنبال بهترین خریدار ضایعات آلومینیوم هستید، پیشنهاد ما به شما همکاری با “مجموعه اسقاط کالا می باشد.

این مجموعه تمامی ضایعات درخواستی شما را به صورت نقدی و با قیمتی کاملا مناسب خریداری می کند. مزیتی که این مجموعه با خود به همراه دارد این بوده که در محل درخواستی شما حاضر می شود و عملیات خریداری را انجام می دهد. به همین علت با اینکار نه تنها می توانید مبلغی از وسیله های نا کارآمد را به دست بیاورید، بلکه در کمک به اقتصاد کشور نیز تاثیرگذار خواهید بود.

مرکز خرید ضایعات آلومینیوم تهران

همانطور که بر همه مشخص است، تهران پایتخت کشور بوده و یکی از کلانشهرها به حساب می آید. به دلیل اینکه تهران از موقعیت های مختلفی برخوردار است، روزانه شاهد پدید آمدن صنعت های مختلفی در آن هستیم. به عنوان مثال ساختمان سازی یکی از مواردی به حساب می آید که به وفور در تهران دیده می شود. همین مورد باعث خواهد شد تا ضایعاتی مانند آلومینیوم افزایش پیدا کند.

از این رو کارکنان این بخش باید به دنبال یک مرکز خرید ضایعات آلومینیوم باشند. شرکت های خریدار ضایعات آلومینیوم در کلانشهر تهران بسیار گسترده می باشند. همین دلیلی می باشد تا افراد در فروش این قراضه ها با مشکل خاصی روبه رو نشوند. به همین دلیل به استفاده از بهترین خریدار ضایعات آلومینیوم در تهران می توان این قراضه را به فروش رساند و آن ها را به چرخه بازیافت دوباره برگرداند.

تحریم و استفاده از خرید ضایعات آلومینیوم

همانطور که آگاه هستید ایران از جنبه های مختلفی در تحریم می باشد که یکی از آن ها صادرات و واردات آلومینیوم است. از آنجایی که با شروع این تحریمات، واردات این فلز سبک نیز کاهش یافته است همین دلیلی شده است تا از قراضه ها و ضایعات آلومینیومی به بهترین نحو ممکن استفاده شود. بر اساس آمارهایی که به دست آمده و مورد بررسی قرار داده شده است، استفاده از این ضایعات برای بازیافت باعث شده است تا چیزی در حدود 30 درصد در انرژی صرفه جویی گردد.

البته در رابطه با این موضوع تنها جمع آوری، بازیافت و خرید ضایعات آلومینیوم کافی نیست و فرآیند انجام بازیافت نیز باید به خوبی انجام گردد. به گونه ای که درصد ناخالصی های موجود باید بسیار کم باشند. هر چقدر میزان ناخالصی کمتر باشد، به همان اندازه نیز تولیدات بهتری انجام گرفت و ارزش بالاتری را خواهند داشت.

انواع ضایعات آلومینیومی

از آنجایی که آلومینیوم کاربرد بسیار گسترده ای را به خود اختصاص داده است، محصولات ساخته شده از آن نیز به طبع بیشتر می باشد. از ضایعات می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • ضایعات پروفیل
 • ضایعات ظروف
 • قوطی های نوشیدنی
 • ضایعات کابل
 • ضایعت رنگ
 • ضایعات پیستون
 • ضایعات سرسیلندر
 • ضایعات زینک چاپخانه ها

گزینه های ذکرشده تنها بخشی از قراضه هایی به حساب می آیند که خرید ضایعات آلومینیوم بر روی آن ها انجام می گردد. بعد از انجام عملیات بازیافت از آن ها در مواردی مانند صنعت خودروسازی، کرکره سازی، بیلت سازی، در و پنجره سازی بهره گرفته می شود.

ضایعات آلومینیوم در تجهیزات پزشکی

خرید ضایعات آلومینیوم توانسته در پزشکی نیز بسیار زیاد باشد. چرا که از آلومینیوم در ساخت تجهیزات پزشکی استفاده بسیار زیادی می شود. چرا که آلومینیوم در بین فلزاتی قرار می گیرد که غیر سمی می باشد و به علت وزن پایینی که دارد به راحتی ماشین کاری می گردد. استفاده از این فلز باعث خواهد شد تا از عواملی مانند خش خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری شود. از تجهیزاتی که با استفاده از آلومینیوم ساخته می شود و سپس در صورت قراضه شدن در صف فروش و خرید ضایعات آلومینیوم قرار می گیرند، می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • تخت های بیمارستان
 • ویلچرها
 • تجهیزات مربوط به دیالیز
 • تجهیزات مربوط به عکس برداری

هر یک از موارد بالا از آلومینیوم ساخته می شوند و عمر مفید خاص خودشان را دارند. به همین دلیل اگر دچار خرابی و فرسودگی شدند، ضایعات تل خرید ضایعات آلومینیوم مربوط به آن ها را انجام می دهد.

قیمت ضایعات آلومینیوم در و پنجره

یکی از فاکتورهای اساسی و مهم در مبحث خرید ضایعات آلومینیوم قیمت آن می باشد. هر ضایعاتی با توجه به نوع استفاده ای که دارد، قیمت متفاوتی را به خود اختصاص داده است. در و پنجره نمونه ای از این ضایعات به حساب می آیند. به طور کلی نمی توان مبلغ ثابتی را برای آن ها در نظر گرفت. چرا که بازار روزانه در حال تغییر می باشد و این قیمت گاها افزایش و گاها کاهش پیدا می کند ولی در حال حاضر یک روند صعودی را به خود اختصاص داده است.

قیمت بالای آلومینیوم و ضایعات مربوط به آن

متاسفانه قیمت آلومینیوم در مقایسه با موارد دیگر بیشتر می باشد. همین موضوع باعث شده است تا نگرانی های گسترده تری در رابطه با عوامل زیست محیطی وجود داشته باشد. این نگرانی ها در انرژی صرف شده برای تولید کربن مورد نیاز خلاصه می شود. به همین علت مواد قابل بازیافت باید افزایش پیدا کند تا کمی از این نگرانی های زیست محیطی را کاهش دهد.

صنعت خودروسازی یکی از اصلی ترین صنایعی به حساب می آید که پذیرای این مواد قابل بازیافت و استفاده مجدد از آن ها هستند. به همین علت خرید ضایعات آلومینیوم در آن ها بسیار انجام می گیرد. همچنین این مجموعه کی از بهترین خریداران ضایعاتی در زمینه خرید ضایعات لاستیک مستعمل می باشند.

سخن آخر

در این مطلب به بررسی خرید ضایعات آلومینیوم پرداخته شد. این ضایعات گستردگی بسیار زیادی را به خود اختصاص داده اند و هر کدام از آن ها باید قابلیت بازیافت داشته باشند. هر چقدر در بازیافت آن ها درصد ناخالصی کمتر باشد، به همان اندازه نیز بهتر می تواند بار دیگر مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر فلز آلمینیوم فلزات دیگر نیز ضایعات دارند که این مجموعه آن را نیز خریداری می نماید، در صورتی که به دنبال مجموعه در زمینه خرید ضایعات فلزی و داغی می گردید اسقاط کالا گزینه مناسبی می باشد.

آلومینیوم از جمله فلزات گران قیمتی می باشد که روند تولیدی آن برای کره زمین بسیار خطرناک می باشد. به همین علت شرکت هایی که در زمینه خرید ضایعات آلومینیوم در حال فعالیت می باشند، باید آن ها را تهیه و به سمت چرخه بازیافت ببرند تا این خطرات را کاهش دهند و به حداقل خود برسانند.

5/5 - (1 امتیاز)
,
بهترین خریدار روغن هیدرولیک
بهترین خریدار ضایعات چدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.